1/18

Hammaräng 4

Hammaräng, Hallstahammar, Västmanland
295 000 kr
Bostadstyp
Fritidshus
Upplåtelseform
Arrende
Antal rum
2
Boarea
30 m2
Pris per m2
9 833 kr/m2
Driftskostnad
8 287 kr/år
Objektsnummer
264‌052408

Beskrivning

Nu erbjuder vi en mycket trivsam sommarstuga i härlig miljö. Väggar, tak samt vissa golv har fått nya ytskikt 2022-2026. Här njuter du av lugnet intill vacker natur och med gångavstånd till Kolbäcksån med dess badmöjligheter samt båtbryggor. Stugan har ett välkomnande och trivsamt uterum med plats

Ansvarig mäklare

Magnus Levenborn
Se fler bostäder från samma kontor
Magnus Levenborn

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
295 000 kr
Minsta kontantinsats
44 250 kr
Driftskostnad
8 287 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Hammaräng 4 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta