1/18

Stockkärrsvägen 82

Smara, Edsbro, Stockholm, Norrtälje
1 600 000 kr
Bostadstyp
Fritidshus
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
3
Boarea
67 m2
Tomtarea
2172 m2
Byggår
1982
Pris per m2
23 881 kr/m2
Driftskostnad
28 600 kr/år
Objektsnummer
264‌057307

Beskrivning

1-plans fritidshus på Stockkärrsvägen 82 i området Smara. Åretruntmöjligheter. Lugnt läge på djur- och barnvänlig natur- & trädgårdstomt med skogen inpå knuten. Cykelavstånd till två badplatser med bryggor i sjön Sottern, Knipuddsbadet på den västra sidan och Baggbolsbadet på den östra. Gångavstånd

Ansvarig mäklare

Johan W Karlsson
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    23maj
    Gå på visningÖppen visning - Välkomna! [Anmäl er gärna på mail/sms för bättre service]
    När: 2026-05-23
    Kl: 12:00-12:30
Johan W Karlsson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
1 600 000 kr
Minsta kontantinsats
240 000 kr
Driftskostnad
28 600 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Stockkärrsvägen 82 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta