1/18
KommandeKommande

Vindö landsväg 43

Vindö, Djurhamn, Stockholm, Värmdö
5 495 000 kr
Bostadstyp
Fritidshus
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
4
Boarea
80 m2
Biarea
16 m2
Tomtarea
4665 m2
Byggår
1992
Pris per m2
68 688 kr/m2
Driftskostnad
28 980 kr/år
Objektsnummer
264‌057069

Beskrivning

Varmt välkomna till Vindö landsväg 43 – en plats där livskvalitet möter arkitektonisk skönhet. Beläget på en solbadande kulle i hjärtat av Stockholms skärgård finner ni detta unika hem, där varje detalj är noga uttänkt för att skapa en atmosfär av både exklusivitet och hemtrevnad. Huset står

Ansvarig mäklare

Victoria Knaller
Se fler bostäder från samma kontor
Victoria Knaller

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
5 495 000 kr
Minsta kontantinsats
824 250 kr
Driftskostnad
28 980 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Vindö landsväg 43 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta