1/15
NyproduktionNyproduktion

Radhus i Estepona, Malaga

EUR 897 000 (ca 9 475 000 kr)
Bostadstyp
Radhus
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
4
Boarea
135 m2
Pris per m2
EUR 6 644/m2
Objektsnummer
261‌061148

Beskrivning

Detta moderna nybyggda radhus är beläget i hjärtat av Estepona, på Costa del Sol, och erbjuder ett privilegierat läge i stadskärnan. Fastigheten utmärker sig genom sin närhet till alla bekvämligheter, med enkel tillgång till kollektivtrafik, butiker, skolor, lekplatser, Estepona hamn och stränder

Ansvarig mäklare

CDS Property
Se fler bostäder från samma kontor
CDS Property

Karta