1/18

Akvarievägen 86

Fårdala, Tyresö, Stockholm
4 595 000 kr
Bostadstyp
Radhus
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
5
Boarea
120 m2
Biarea
5 m2
Tomtarea
158 m2
Byggår
1966
Pris per m2
38 292 kr/m2
Driftskostnad
48 500 kr/år
Taxeringsvärde
4 287 000 kr
Objektsnummer
261‌057043

Beskrivning

Välkommen till detta trevliga och välskötta radhus med en mycket bra planlösning med generösa sällskapsytor på entréplanet och 4 stora sovrum på övre plan! Läget är otroligt trevligt och barnvänligt, granne med vidstäckta naturområden, förskolor, skolor, minigolfbana och odlingslotter.

Design

5 rum varav 4-5 sovrum

Ansvarig mäklare

Christer Blomberg
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    17maj
    Gå på visningBoka gärna visningstid via mäklarens hemsida.
    När: 2026-05-17
    Kl: 13:00-14:00
    Icon
    18maj
    Gå på visningBoka gärna visningstid via mäklarens hemsida.
    När: 2026-05-18
    Kl: 18:30-19:00
Christer Blomberg

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
4 595 000 kr
Minsta kontantinsats
689 250 kr
Driftskostnad
48 500 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Akvarievägen 86 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta