1/15

Radhus i Marbella, Malaga

EUR 1 195 000 (ca 12 600 000 kr)
Bostadstyp
Radhus
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
5
Boarea
236 m2
Tomtarea
332 m2
Pris per m2
EUR 5 064/m2
Objektsnummer
261‌058723

Beskrivning

Presentera detta vackert renoverade familjehus i La Biznaga, idealiskt beläget i det mycket eftertraktade Aloha Golf-området. En rymlig terrass med fantastisk utsikt över bergen välkomnar dig och ställer tonen för de eleganta interiörerna inom. När du går in, hälsas du av ett öppet kök och

Ansvarig mäklare

Fredrik Serneholt
Se fler bostäder från samma kontor
Fredrik Serneholt

Karta