1/18

Villa med Pool nära Golfbanor och Centrum i Belek

Belek, Serik, Antalya
EUR 309 000 (ca 3 250 000 kr)
Bostadstyp
Parhus
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
5
Boarea
240 m2
Tomtarea
332 m2
Pris per m2
EUR 1 288/m2
Objektsnummer
261‌055875

Beskrivning

Parvilla med Privat Pool i Belek Belek, ett av Antalyas mest prestigefyllda områden för boende och investering, utmärker sig med golfbanor i världsklass, lyxhotell och turism året runt. Regionen väcker stort intresse bland internationella investerare tack vare hög hyresavkastning och värdeökning.

Ansvarig mäklare

Ender Karabulut
Se fler bostäder från samma kontor
Ender Karabulut

Karta