1/15

Lövskogsåsen 71

Billdal, Västra Götaland, Göteborg
8 995 000 kr
Bostadstyp
Kedjehus
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
6
Boarea
150 m2
Biarea
7 m2
Tomtarea
150 m2
Byggår
1973
Pris per m2
59 967 kr/m2
Driftskostnad
49 870 kr/år
Energiklass
E
Objektsnummer
261‌043022

Beskrivning

Detta fantastiska kedjehus från 1973 erbjuder 150 kvm livsutrymme med fri utsikt över Billdal och det glittrande havet. Perfekt för dig som söker lugn och ro i en naturskön miljö med närhet till service, skolor och busshållplats. Husets generösa ytor har potential att bli ditt drömhem, med stora

Ansvarig mäklare

Petra von Seth
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    7jun
    Gå på visningBokad visning - vänligen anmäl dig!
    När: 2026-06-07
    Kl: 12:00-12:30
    Icon
    8jun
    Gå på visningKontakta mäklaren för information
    När: 2026-06-08
    Kl: 18:00-18:30
Petra von Seth

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
8 995 000 kr
Minsta kontantinsats
1 349 250 kr
Driftskostnad
49 870 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Lövskogsåsen 71 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta