1/21
KommandeKommande

Stenhammarsvägen 6

Bromma / Bromma kyrka, Stockholm
11 000 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
10
Boarea
85 m2
Biarea
86 m2
Tomtarea
630 m2
Byggår
1945
Pris per m2
129 412 kr/m2
Driftskostnad
66 006 kr/år
Taxeringsvärde
7 669 000 kr
Energiklass
E
Objektsnummer
261‌047917

Beskrivning

På lugn gata mitt i Bromma kyrkas villaidyll får jag nu lov att presentera denna fantastiska villa med pool! Huset har varsamt renoverats det senaste åren och omringas av en lättskött trädgård med fruktträd, grönskande buskar samt en stor och härlig altan. 10 rum varav 4-5 sovrum I området parkerar

Ansvarig mäklare

Inez Domé
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    31maj
    Gå på visningAnmäl dig via mäklarens hemsida på "Boka här". Varmt välkommen!
    När: 2026-05-31
    Kl: 13:00-14:00
    Icon
    1jun
    När: 2026-06-01
    Kl: 18:00-18:45
Inez Domé

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
11 000 000 kr
Minsta kontantinsats
1 650 000 kr
Driftskostnad
66 006 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Stenhammarsvägen 6 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta