1/18
KommandeKommande

Landgillevägen 28

Råbylund, Lund, Skåne
8 500 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
11
Boarea
326 m2
Biarea
44 m2
Tomtarea
1288 m2
Byggår
1979
Pris per m2
26 074 kr/m2
Driftskostnad
71 756 kr/år
Energiklass
B
Objektsnummer
261‌058124

Beskrivning

På en stillsam adress på familjevänliga Råbylund väntar en villa som överträffar det mesta, både i storlek, flexibilitet och livskvalitet. Här bor du i ett uppvuxet och omtyckt område i Lund, med närhet till både stad, natur och goda kommunikationer. Bakom den klassiska fasaden döljer sig ett hem

Ansvarig mäklare

Joacim Ernstsson
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    31maj
    Gå på visningBokad visning. Anmäl dig på Bjurfors.se.
    När: 2026-05-31
    Kl: 14:30-15:30
    Icon
    3jun
    Gå på visningBokad visning. Anmäl dig på Bjurfors.se.
    När: 2026-06-03
    Kl: 16:30-17:15
Joacim Ernstsson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
8 500 000 kr
Minsta kontantinsats
1 275 000 kr
Driftskostnad
71 756 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Landgillevägen 28 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta