1/6
NyproduktionNyproduktion

Villa i Silves, Faro

EUR 700 999 (ca 7 400 000 kr)
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
2
Boarea
72 m2
Tomtarea
477 m2
Pris per m2
EUR 9 736/m2
Energiklass
A
Objektsnummer
261‌048662

Beskrivning

Villa med 1+1 sovrum med privat uppvärmd pool och fantastisk utsikt - din privata fristad i Algarve Upptäck den naturliga elegansen i denna ljusa och tysta villa med 1+1 sovrum. Vardagsrummet med öppen planlösning är integrerat i ett modernt och fullt utrustat kök, perfekt för att underhålla

Ansvarig mäklare

Mercator
Se fler bostäder från samma kontor
Mercator

Karta