1/15

Exklusiv villa med privat pool i La Marina

La marina, Urbanizacion la marinael oasis, Comunidad valenciana, Alicante
EUR 239 969 (ca 2 525 000 kr)
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
3
Boarea
51 m2
Tomtarea
257 m2
Pris per m2
EUR 4 705/m2
Objektsnummer
261‌059841

Beskrivning

Vacker fristående villa med privat pool belägen i lugna och eftertraktade La Marina Urbanisation. Bostaden erbjuder 51 m² boyta på en generös tomt om 257 m², vilket ger både avskildhet, komfort och härliga utomhusytor att njuta av det medelhavska klimatet. Detta är en utbyggd Rosa-modell med 2

Ansvarig mäklare

Ali Shafei
Se fler bostäder från samma kontor
Ali Shafei

Karta