1/15

Exklusiva villor i Residencial Paris VIII – Dolores

Dolores, Comunidad valenciana, Alicante
EUR 415 000 (ca 4 375 000 kr)
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
4
Boarea
144 m2
Tomtarea
200 m2
Pris per m2
EUR 2 882/m2
Objektsnummer
261‌053850

Beskrivning

Välkommen till Residencial Paris VIII, ett modernt och exklusivt bostadsområde i Dolores, intill natursköna El Hondo naturpark. Dessa stilrena villor erbjuder cirka 152 kvm boyta fördelat på 3 sovrum och 2+1 badrum i en genomtänkt planlösning över två våningar. Entréplanet bjuder på ett ljust

Ansvarig mäklare

Ali Shafei
Se fler bostäder från samma kontor
Ali Shafei

Karta