1/15
NyproduktionNyproduktion

Villa i Estepona, Malaga

EUR 1 520 000 (ca 16 000 000 kr)
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
4
Boarea
285 m2
Tomtarea
440 m2
Pris per m2
EUR 5 333/m2
Objektsnummer
261‌058047

Beskrivning

Villa Typ II vid Amaris Villas är en modern privat villa fördelad över två huvudplan samt en takterrass, designad med en mycket praktisk och bekväm planlösning för modernt medelhavsliv. Bottenvåningen har ett öppet vardagsrum, matsal och kök direkt anslutet till terrassen, pergolan och den

Ansvarig mäklare

Fredrik Serneholt
Se fler bostäder från samma kontor
Fredrik Serneholt

Karta