1/9

Castelnuovo di Garfagnana

Unknown, Umbria, Perugia
EUR 175 000 (ca 1 850 000 kr)
Bostadstyp
Villa
Antal rum
4
Boarea
124 m2
Tomtarea
2000 m2
Pris per m2
EUR 1 411/m2
Objektsnummer
261‌053872

Beskrivning

Gammal vattenkvarn till salu endast 2 km från staden Castelnuovo di Garfagnana och omgiven av grön skog och utsikt över bergen. Övre våningen är fullt beboelig, bottenvåningen har en kvarnplats (med kvarnstenar) och en källare. Stor trädgård som gränsar till en bäck. Kontakta oss för att köpa hus i

Ansvarig mäklare

Peter Hassel
Se fler bostäder från samma kontor
Peter Hassel

Karta