1/9

Castelnuovo di Garfagnana

Unknown, Umbria, Perugia
EUR 89 000 (ca 940 000 kr)
Bostadstyp
Villa
Antal rum
4
Boarea
113 m2
Pris per m2
EUR 788/m2
Objektsnummer
261‌060466

Beskrivning

Ljus 4-rumslägenhet på 113 m2 till salu nära Castelnuovo di Garfagnana i provinse Lucca i Torrite, i Toscana. Belägen i ett lugnt bostadsområde, enast 2 km från centrala Castelnuovo di Garfagnana. Denna rymliga lägenhet på 113 kvm på tredje våningen erbjuder utmärkt naturligt ljusinsläpp och

Ansvarig mäklare

Peter Hassel
Se fler bostäder från samma kontor
Peter Hassel

Karta