1/18
KommandeKommande

Landsholmagatan 12

Lillevång, Lomma, Skåne
7 195 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
4
Boarea
129 m2
Tomtarea
417 m2
Byggår
2002
Pris per m2
55 775 kr/m2
Driftskostnad
57 313 kr/år
Objektsnummer
261‌057028

Beskrivning

Välkommen till ett välskött och trivsamt boende på attraktiva Landsholmagatan i Lomma, ett hem som kombinerar ett lugnt och familjevänligt läge. Här erbjuds ett bekymmersfritt boende med genomtänkt planlösning, fina materialval och en härlig trädgård som förlänger bostadens sociala ytor. Invändigt

Ansvarig mäklare

Milton Nilsson
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    24maj
    Gå på visningFörhandsvisning. Anmälan krävs.
    När: 2026-05-24
    Kl: 14:10-14:50
Milton Nilsson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
7 195 000 kr
Minsta kontantinsats
1 079 250 kr
Driftskostnad
57 313 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Landsholmagatan 12 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta