1/15

Villa i Marbella, Malaga

EUR 2 995 000 (ca 31 600 000 kr)
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
4
Boarea
364 m2
Tomtarea
1163 m2
Pris per m2
EUR 8 228/m2
Objektsnummer
261‌059408

Beskrivning

En sällsynt möjlighet att förvärva en klassisk villa i obefläckat skick, frontlinjen till Royal Las Brisas Golf. Från det ögonblick du går in är den exceptionella kvaliteten och hantverket omedelbart uppenbart, med tankeväckande detaljer och personliga detaljer som visas i hela hemmet. Huvudnivån

Ansvarig mäklare

Fredrik Serneholt
Se fler bostäder från samma kontor
Fredrik Serneholt

Karta