1/15

Dalsbrogatan 13

Kopparberg, Örebro, Ljusnarsberg
700 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
5
Boarea
135 m2
Biarea
135 m2
Tomtarea
974 m2
Byggår
1970
Pris per m2
5 185 kr/m2
Driftskostnad
31 118 kr/år
Energiklass
D
Objektsnummer
261‌045043

Beskrivning

Handikappsanpassad 1-plansvilla med renoverad övervåning -12, bl a kök, wc/dusch, parkettgolv samt luftvärmepump-12. Om-/tapetsering och målning har skett-24 och ny kamin och luftvärmepump har installerats-25. Källarvåning med gillestuga, hobbyrum samt flera praktiska förrådsrum samt uppgång till

Ansvarig mäklare

Christina Kemperyd
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    15maj
    Gå på visningVälkommen på visning! Ring/sms:a för anmälan till 070-332 18 21 Christina Kemperyd
    När: 2026-05-15
    Kl: 15:00-16:00
Christina Kemperyd

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
700 000 kr
Minsta kontantinsats
105 000 kr
Driftskostnad
31 118 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Dalsbrogatan 13 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta