1/15

Myrvägen 8

Västra Götaland, Hamburgsund, Tanum
3 395 000 kr
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
5
Boarea
103 m2
Biarea
74 m2
Tomtarea
794 m2
Byggår
1959
Pris per m2
32 961 kr/m2
Driftskostnad
47 669 kr/år
Taxeringsvärde
2 887 000 kr
Energiklass
C
Objektsnummer
261‌059473

Beskrivning

På Myrvägen 8 i Hamburgsund förmedlar vi på Askengren denna välplanerade villa med centralt läge och gott om plats för hela familjen. Här bor ni i ett lugnt område med nära avstånd till både havet, badplats och centrum med butiker och restauranger. Huset har en modern och genomtänkt planlösning

Ansvarig mäklare

Jenny Johansson
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    23maj
    Gå på visningVälkomna på visning, anmälan krävs!
    När: 2026-05-23
    Kl: 12:00-12:30
Jenny Johansson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
3 395 000 kr
Minsta kontantinsats
509 250 kr
Driftskostnad
47 669 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Myrvägen 8 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta