1/18

Sandbackevägen 26

Höllviken - Sandeplan, Skåne, Vellinge
4 800 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
5
Boarea
120 m2
Biarea
9 m2
Tomtarea
269 m2
Byggår
1988
Pris per m2
40 000 kr/m2
Driftskostnad
40 788 kr/år
Energiklass
D
Objektsnummer
261‌058062

Beskrivning

Här bor barnfamiljen perfekt. Det finns tre 1-9 skolor och flera förskolor på gångavstånd, massor av kompisar i närområdet, lekplatser och grönområden. Här har du möjlighet att fixa för att få det i din egen smak. Trädgården är stenlagd och kräver inte så mycket arbete. Den ligger i SV- läge och är

Ansvarig mäklare

Charlotte Rydberg
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    17maj
    Gå på visningVälkommen att boka din privata visningstid på hemsidan eller kontakta mäklaren 0705-45 43 45
    När: 2026-05-17
    Kl: 16:00-18:00
    Icon
    20maj
    När: 2026-05-20
    Kl: 18:00-19:00
Charlotte Rydberg

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
4 800 000 kr
Minsta kontantinsats
720 000 kr
Driftskostnad
40 788 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Sandbackevägen 26 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta