1/18
Budgivning pågårBudgivning pågår

Stratosgatan 6

Ulriksdal, Solna, Stockholm
10 200 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
5
Boarea
133 m2
Tomtarea
169 m2
Byggår
2016
Pris per m2
76 692 kr/m2
Driftskostnad
33 832 kr/år
Energiklass
C
Objektsnummer
261‌043566

Beskrivning

***Vänligen kontakta ansvarig mäklare för privatvisning!*** I familjevänliga kvarter finner ni detta moderna och exklusiva townhouse med carport, stilfull och exklusiv interiör samt härliga ytor. Huset är ca 133 kvm och är fördelat på fem rum i två plan. På entréplan finns ett stilsäkert kök med

Icon
Pågående budgivning
Tryck för att se budgivning:Visa budgivningExternal link

Ansvarig mäklare

Aleidon Adam
Se fler bostäder från samma kontor
Aleidon Adam

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
10 200 000 kr
Minsta kontantinsats
1 530 000 kr
Driftskostnad
33 832 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Stratosgatan 6 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta