1/12
KommandeKommande

Tranholmsvägen 14

Ekerö Tranholmen, Stockholm
15 000 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
5
Boarea
63 m2
Biarea
7 m2
Tomtarea
1625 m2
Byggår
1958
Pris per m2
238 095 kr/m2
Driftskostnad
2 500 kr/år
Taxeringsvärde
12 854 000 kr
Objektsnummer
261‌059427

Beskrivning

Nu erbjuds en sällsynt möjlighet att förvärva en exklusiv tomt med ett mycket attraktivt läge på eftertraktade Tranholmen, ett av Ekerös mest unika och natursköna områden. Här skapas förutsättningar att uppföra ett boende utöver det vanliga, med Mälaren som ständig närvaro och en miljö präglad av

Ansvarig mäklare

Christer Eriksson
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    24maj
    Gå på visningAnmälan krävs. Maila/ring för bokning. Varmt välkomna!
    När: 2026-05-24
Christer Eriksson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
15 000 000 kr
Minsta kontantinsats
2 250 000 kr
Driftskostnad
2 500 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Tranholmsvägen 14 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta