1/18
KommandeKommande

Träslövs by 12

Träslöv, Varberg, Halland
6 350 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
5
Boarea
208 m2
Biarea
100 m2
Tomtarea
1198 m2
Byggår
1966
Pris per m2
30 529 kr/m2
Driftskostnad
44 925 kr/år
Energiklass
C
Objektsnummer
261‌057405

Beskrivning

Välkommen till en unik möjlighet att förvärva denna fantastiska villa i natursköna Träslövs By, Varberg. Med sina 208 kvadratmeter erbjuder denna villa ett stort och välplanerat boende. Den lummiga tomten är cirka 1198 kvadratmeter och villan har en trevlig uteplats där du kan njuta av många

Ansvarig mäklare

Filip Johansson
Se fler bostäder från samma kontor
Filip Johansson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
6 350 000 kr
Minsta kontantinsats
952 500 kr
Driftskostnad
44 925 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Träslövs by 12 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta