1/18
NyproduktionNyproduktion

Fristående Hus med Privat Pool i ett Bostadskomplex i Abu Dhabi

Al Bahyah, Al Bahyah, Abu Dhab, Al bahyah, الباهية, Abu dhabi
EUR 2 605 000 (ca 27 500 000 kr)EUR 2 615 000
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
6
Boarea
495 m2
Tomtarea
510 m2
Pris per m2
EUR 5 263/m2
Objektsnummer
261‌051062

Beskrivning

Fristående Hus med Privata Hissar och Pooler i Abu Dhabi Dessa fristående hus ligger i ett noggrant planerat projekt i Abu Dhabi. Designen fokuserar på naturligt ljus, rymd och integritet. Målet är att skapa bostäder som kan anpassas till olika livsskeden, oavsett om du just börjat, har familj

Ansvarig mäklare

Özkan Yurdakul
Se fler bostäder från samma kontor
Özkan Yurdakul

Karta