1/17

Barkskeppsgränd 5

Torekov Golfbanan, Skåne, Båstad
8 200 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
6
Boarea
162 m2
Tomtarea
719 m2
Byggår
1972
Pris per m2
50 617 kr/m2
Driftskostnad
34 462 kr/år
Taxeringsvärde
4 624 000 kr
Objektsnummer
261‌037913

Beskrivning

Drömmer du om att bo granne med Torekovs Golfklubb – där du dessutom har förtursrätt till medlemskap och en fantastisk havsutsikt från bostaden? Då har du hittat rätt. På Barkskeppsgränd 5 väntar en trivsam villa i 1½ plan med genomtänkt planlösning och ljus, somrig atmosfär. Här finns ett generöst

Ansvarig mäklare

Oskar Persson
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    15maj
    Gå på visningFöranmälan krävs, boka din tid via mäklarens hemsida
    När: 2026-05-15
    Kl: 13:30-14:15
Oskar Persson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
8 200 000 kr
Minsta kontantinsats
1 230 000 kr
Driftskostnad
34 462 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Barkskeppsgränd 5 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta