1/15

Villa i Benahavis, Malaga

EUR 4 595 000 (ca 48 500 000 kr)
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
6
Boarea
625 m2
Tomtarea
1246 m2
Pris per m2
EUR 7 352/m2
Objektsnummer
261‌059231

Beskrivning

Beläget i det prestigefyllda området La Alquería, Benahavís, blandar denna moderna villa perfekt modern arkitektur, lyxig komfort och hisnande naturliga omgivningar. Upphöjd i en utmärkt position, har fastigheten spektakulär panoramautsikt över Medelhavet, närliggande golfbanor och det omgivande

Ansvarig mäklare

Fredrik Serneholt
Se fler bostäder från samma kontor
Fredrik Serneholt

Karta