1/18

Ny villa med pool nära Ilica Beach i Cesme, Izmir

Çakabey, Çesme, Izmir, Cesme
EUR 1 840 000 (ca 19 400 000 kr)
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
6
Boarea
450 m2
Tomtarea
776 m2
Pris per m2
EUR 4 089/m2
Objektsnummer
261‌057388

Beskrivning

Fristående villa med pool nära stranden och havet i Çesme, Izmir Villan ligger i Çesme-distriktet i Izmir, nära Alaçati och Ilica Beach. Çesme erbjuder en exklusiv livsstil med rika bekvämligheter och ett brett utbud av aktiviteter. Under hela året kan boende njuta av stränder, sociala

Ansvarig mäklare

Levent Bektas
Se fler bostäder från samma kontor
Levent Bektas

Karta