1/15

Grönsångaregatan 4

Mariastaden, Helsingborg, Skåne
5 990 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
6
Boarea
148 m2
Biarea
9 m2
Tomtarea
350 m2
Byggår
2004
Pris per m2
40 473 kr/m2
Driftskostnad
68 800 kr/år
Taxeringsvärde
4 988 000 kr
Energiklass
D
Objektsnummer
261‌053107

Beskrivning

Välkommen till ett hem som kombinerar rymd, funktion och trivsel – mitt i populära Mariastaden! Här möts du av ett stilrent och välplanerat hus med hela fem sovrum, perfekt för den stora familjen eller för dig som önskar extra utrymme. Redan i entrén infinner sig en härlig känsla av ljus och

Ansvarig mäklare

Roger Billsten
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    16maj
    Gå på visningTidsbokning görs till Roger Billsten på 0735179333 eller [email protected]
    När: 2026-05-16
Roger Billsten

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
5 990 000 kr
Minsta kontantinsats
898 500 kr
Driftskostnad
68 800 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Grönsångaregatan 4 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta