1/18

Långalma 87

Östhammar, Uppsala
4 495 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
6
Boarea
210 m2
Tomtarea
2987 m2
Byggår
1907
Pris per m2
21 405 kr/m2
Driftskostnad
36 928 kr/år
Objektsnummer
261‌061780

Beskrivning

Har ni alltid drömt om ett hus på landet med plats för hela familjen att trivas? Då har ni hittat rätt! Nu har Notar nöjet att få saluföra denna fantastiska fastighet med rejäl charm i ett lugnt och lantligt läge. Med sin charmiga arkitektur som påminner om svunna tider och väl omhändertagen

Ansvarig mäklare

Jesper Staring
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    31maj
    Gå på visningBokad visning - Anmälan krävs! Anmälan sker till ansvarig mäklare alternativt via Notar.se senast 24 timmar innan utsatt visningstid. Varmt välkomna med er visningsanmälan!
    När: 2026-05-31
    Kl: 13:30-14:15
Jesper Staring

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
4 495 000 kr
Minsta kontantinsats
674 250 kr
Driftskostnad
36 928 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Långalma 87 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta