1/15

Moraira

Moraira, Comunitat valenciana
EUR 3 950 000 (ca 41 700 000 kr)
Bostadstyp
Villa
Antal rum
6
Boarea
510 m2
Tomtarea
1601 m2
Pris per m2
EUR 7 745/m2
Objektsnummer
261‌057048

Beskrivning

Belägen i det prestigefyllda och soliga Moraira, i provinsen Alicante, lovar denna fantastiska lyxvilla en oöverträffad livsstil, där varje dag är en möjlighet att njuta av det omgivande landskapet och lugnet i omgivningen. Med 510 m² utsökt konstruktion är denna fastighet en sann fristad för dem

Ansvarig mäklare

Peter Hassel
Se fler bostäder från samma kontor
Peter Hassel

Karta