1/18

Sandbyvägen 4

Gårdstånga, Flyinge, Skåne, Eslöv
4 995 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
6
Boarea
190 m2
Biarea
122 m2
Tomtarea
1851 m2
Byggår
1917
Pris per m2
26 289 kr/m2
Driftskostnad
71 000 kr/år
Energiklass
D
Objektsnummer
261‌057071

Beskrivning

På natursköna Sandbyvägen i Flyingebygden, med öppna landskap och vackra omgivningar som närmsta granne, ligger denna charmfulla och generösa villa med anor från 1917. Ett hem med själ, rymd och moderna förbättringar – perfekt för den stora familjen eller för dig som vill kombinera boende med

Ansvarig mäklare

Kristoffer Cedergren
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    17maj
    Gå på visningBokad visning. Kontakta mäklaren för anmälan.
    När: 2026-05-17
    Kl: 16:30-17:00
Kristoffer Cedergren

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
4 995 000 kr
Minsta kontantinsats
749 250 kr
Driftskostnad
71 000 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Sandbyvägen 4 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta