1/18

Moblerad Villa med Inomhuspool i Bursa Inegol

Mahmudiye, Inegol, Bursa
EUR 1 230 000 (ca 13 000 000 kr)EUR 1 250 000
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
6
Boarea
520 m2
Tomtarea
758 m2
Pris per m2
EUR 2 365/m2
Objektsnummer
261‌043031

Beskrivning

5-Sovrum Fristående Villa till Salu med Inomhuspool och Hiss i Bursa Inegöl Inegöl är ett viktigt distrikt i östra Bursa, känt för sin starka industriella bas. Särskilt känt för sin möbelproduktion i hela Turkiet, utmärker sig Inegöl genom sitt bidrag till både den lokala ekonomin och exporten.

Ansvarig mäklare

Atilla Kilcioglu
Se fler bostäder från samma kontor
Atilla Kilcioglu

Karta