1/15

Giggvägen 4

Laröd, Helsingborg, Skåne
6 200 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
7
Boarea
184 m2
Biarea
29 m2
Tomtarea
728 m2
Byggår
2010
Pris per m2
33 696 kr/m2
Driftskostnad
46 000 kr/år
Taxeringsvärde
4 980 000 kr
Energiklass
C
Objektsnummer
261‌059928

Beskrivning

Här erbjuds en välplanerad och friliggande 1,5-plansvilla uppförd år 2010 med generösa ytor, flexibel planlösning och ett läge som bjuder på många soltimmar. Huset är utformat för att fungera smidigt för både familjeliv och sociala sammanhang. Entréplanet erbjuder ett fräscht kök, i ljus kulör

Ansvarig mäklare

Martin Persson
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    24maj
    Gå på visningAnmälan krävs
    När: 2026-05-24
    Kl: 09:50-11:00
    Icon
    25maj
    Gå på visningAnmälan krävs
    När: 2026-05-25
    Kl: 15:00-16:00
Martin Persson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
6 200 000 kr
Minsta kontantinsats
930 000 kr
Driftskostnad
46 000 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Giggvägen 4 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta