1/15

Orba

Orba, Comunitat valenciana
EUR 650 000 (ca 6 850 000 kr)
Bostadstyp
Villa
Antal rum
7
Boarea
279 m2
Tomtarea
673 m2
Pris per m2
EUR 2 330/m2
Objektsnummer
261‌057051

Beskrivning

Upptäck denna magnifika villa i Orba. Belägen i den charmiga staden Orba i provinsen Alicante, erbjuder denna exceptionella villa en idealisk tillflyktsort för dem som söker den perfekta balansen mellan lugnt boende och tillgång till bekvämligheter. Med en byggd yta på 279 m² och en stor tomt på 673

Ansvarig mäklare

Peter Hassel
Se fler bostäder från samma kontor
Peter Hassel

Karta