1/15
Budgivning pågårBudgivning pågår

Sandgången 8

Mölndal - Stensjön, Göteborg, Västra Götaland
5 995 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
7
Boarea
85 m2
Biarea
102 m2
Tomtarea
569 m2
Byggår
1975
Pris per m2
70 529 kr/m2
Driftskostnad
29 117 kr/år
Energiklass
C
Objektsnummer
261‌028290

Beskrivning

På en lugn gata i populära Stensjöområdet ligger denna välplanerade familjevilla om 85 kvm boarea och hela 102 kvm biarea inklusive garage. Huset är byggt i två plan varav ett i souterräng och erbjuder generösa ytor, flera sovrum och en planlösning som passar perfekt för familjelivet. På det övre

Dokument

Icon
Pågående budgivning
Tryck för att se budgivning:Visa budgivningExternal link

Ansvarig mäklare

Daniel Adelsson
Se fler bostäder från samma kontor
Daniel Adelsson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
5 995 000 kr
Minsta kontantinsats
899 250 kr
Driftskostnad
29 117 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Sandgången 8 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta