1/18
NyproduktionNyproduktion

Eleganta Villor med Privat Pool och Trädgård i Kocaeli Basiskele

Sehitekrem, Basiskele, Kocaeli
EUR 756 000 (ca 7 975 000 kr)EUR 758 000
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
8
Boarea
427 m2
Tomtarea
427 m2
Pris per m2
EUR 1 770/m2
Objektsnummer
261‌049096

Beskrivning

Villor till Salu i ett Prestigefyllt Komplex i Basiskele, Kocaeli Basiskele är ett distrikt beläget inom Kocaelis gränser i Marmararegionen, känt för sin naturliga skönhet och fridfulla livsstil. Dess läge längs Izmitbukten ger både natursköna vyer och en strategisk fördel. Idag utmärker sig

Ansvarig mäklare

Sefa Muhammed Yilmaz
Se fler bostäder från samma kontor
Sefa Muhammed Yilmaz

Karta