1/18
KommandeKommande

Cementgatan 35

Limhamn, Malmö, Skåne
12 995 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
8
Boarea
230 m2
Biarea
38 m2
Tomtarea
763 m2
Byggår
1965
Pris per m2
56 500 kr/m2
Driftskostnad
56 507 kr/år
Energiklass
D
Objektsnummer
261‌059251

Beskrivning

Välkommen till Cementgatan 35, gediget byggda och välplanerade villa som erbjuder generösa ytor, klassiska materialval och en varm, inbjudande atmosfär. Redan i entrén möts du av en representativ hall med elegant marmorgolv, tapetserade väggar och god förvaring som sätter tonen för resten av

Ansvarig mäklare

Ali Ageden
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    20maj
    Gå på visningBokad visning. Kontakta mäklaren för anmälan.
    När: 2026-05-20
    Kl: 17:00-18:00
Ali Ageden

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
12 995 000 kr
Minsta kontantinsats
1 949 250 kr
Driftskostnad
56 507 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Cementgatan 35 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta