1/9

Diano Marina

Diano marina, Ligurien, Provincia di imperia
EUR 2 980 000 (ca 31 500 000 kr)
Bostadstyp
Villa
Antal rum
8
Boarea
291 m2
Tomtarea
1000 m2
Pris per m2
EUR 10 241/m2
Energiklass
D
Objektsnummer
261‌053871

Beskrivning

Lyxig villa vid Medelhavet med fantastisk pool till salu i Diano Marina. I hjärtat av den italienska rivieran, inramad av den djupgröna maritima tallar, den livfulla gula citronträden och den livfulla fuchsiafärgen hos bougainvillean, står "Villa Giulia", en förtrollande jugendbostad som nu är till

Ansvarig mäklare

Peter Hassel
Se fler bostäder från samma kontor
Peter Hassel

Karta