1/18
KommandeKommande

Fiskarhusvägen 1

Lomma, Skåne
9 975 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
8
Boarea
302 m2
Biarea
49 m2
Tomtarea
1371 m2
Byggår
1975
Pris per m2
33 030 kr/m2
Driftskostnad
67 080 kr/år
Energiklass
C
Objektsnummer
261‌061753

Beskrivning

Välkommen till ett boende utöver det vanliga, en exklusiv och helt unik villa med fantastiskt läge vid dammarna och med havet och stranden bara ett stenkast bort. Här erbjuds ett hem för den moderna familjen som söker något extraordinärt, där hög boendestandard möter generösa ytor, avkoppling och en

Ansvarig mäklare

Magnus Nilsson
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    31maj
    Gå på visningBokad visning. Anmäl dig på Bjurfors.se.
    När: 2026-05-31
    Kl: 14:00-14:30
Magnus Nilsson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
9 975 000 kr
Minsta kontantinsats
1 496 250 kr
Driftskostnad
67 080 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Fiskarhusvägen 1 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta