1/20
NyproduktionNyproduktion

Militärvägen 10

Viby, Sollentuna, Stockholm
16 900 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
8
Boarea
250.5 m2
Biarea
25.3 m2
Tomtarea
818 m2
Byggår
2025
Pris per m2
67 465 kr/m2
Driftskostnad
39 000 kr/år
Taxeringsvärde
3 435 000 kr
Energiklass
B
Objektsnummer
261‌059831

Beskrivning

Välkommen till en arkitektritad och exklusiv villa där modern design möter högsta komfort och genomtänkta materialval i varje detalj. Med ett attraktivt läge i omtyckta Viby erbjuds här ett hem utöver det vanliga, uppfört år 2025-2026 med fokus på kvalitet, funktion och

Ansvarig mäklare

Robert Grahl
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    31maj
    Gå på visningVälkomna på visning
    När: 2026-05-31
    Kl: 12:00-12:45
Robert Grahl

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
16 900 000 kr
Minsta kontantinsats
2 535 000 kr
Driftskostnad
39 000 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Militärvägen 10 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta