1/18

Norra Storgatan 36B

Tärnsjö, Uppsala, Heby
1 950 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
8
Boarea
124 m2
Biarea
48 m2
Tomtarea
1229 m2
Byggår
1976
Pris per m2
15 726 kr/m2
Taxeringsvärde
1 133 000 kr
Energiklass
E
Objektsnummer
261‌050268

Beskrivning

På attraktiva Norra Storgatan 36B i charmiga Tärnsjö finner du denna inbjudande bostad som kombinerar komfort, ljus och livskvalitet på bästa sätt. Här bor du i ett lugnt och trivsamt område med närhet till naturen, samtidigt som hemmet erbjuder generösa ytor för både vardag och umgänge. Bostaden

Ansvarig mäklare

Amelia Carlsson
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    17maj
    Gå på visningBokad visning – Anmäl dig på en angiven visningstid på Notars hemsida eller kontakta ansvarig mäklare. Varmt välkommen!
    När: 2026-05-17
    Kl: 11:00-11:30
Amelia Carlsson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
1 950 000 kr
Minsta kontantinsats
292 500 kr
AnnonsSe månadskostnaden för Norra Storgatan 36B och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta