1/18

Ringduvevägen 9

Sunnersta, Uppsala
10 000 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
8
Boarea
218 m2
Tomtarea
1554 m2
Byggår
2016
Pris per m2
45 872 kr/m2
Driftskostnad
50 902 kr/år
Energiklass
B
Objektsnummer
261‌058144

Beskrivning

Välkommen till ett hem där modern komfort möter tidlös elegans i ett av Uppsalas mest attraktiva områden. Denna välbyggda villa från 2016 erbjuder ett boende med genomgående hög standard, generösa ytor och en harmonisk koppling mellan inne och ute. Redan vid första steget in möts du av ett

Ansvarig mäklare

Jesper Sweijer
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    24maj
    Gå på visningBokad visning. Anmäl dig på Bjurfors.se.
    När: 2026-05-24
    Kl: 11:00-12:00
Jesper Sweijer

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
10 000 000 kr
Minsta kontantinsats
1 500 000 kr
Driftskostnad
50 902 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Ringduvevägen 9 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta