1/18
Budgivning pågårBudgivning pågår

Skimmelgatan 55

Jägersro Villastad, Malmö, Skåne
4 995 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
8
Boarea
174 m2
Biarea
31 m2
Tomtarea
597 m2
Byggår
1968
Pris per m2
28 707 kr/m2
Driftskostnad
50 702 kr/år
Energiklass
C
Objektsnummer
261‌053902

Beskrivning

Välkommen till Skimmelgatan 55 – ett hem som kombinerar rymd, funktion och livskvalitet i ett av Jägersros mest eftertraktade områden. Här bor du på en lugn gata i en välplanerad villa om 174 kvm med sex rum, perfekt anpassad för det moderna familjelivet. Bostaden erbjuder generösa sociala ytor

Icon
Pågående budgivning
Tryck för att se budgivning:Visa budgivningExternal link

Ansvarig mäklare

Gustav Cagmo
Se fler bostäder från samma kontor
Gustav Cagmo

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
4 995 000 kr
Minsta kontantinsats
749 250 kr
Driftskostnad
50 702 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Skimmelgatan 55 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta