1/18

Hagvägen 3

Edsbacka, Sollentuna, Stockholm
11 790 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Boarea
271 m2
Biarea
23 m2
Tomtarea
1195 m2
Byggår
1981
Pris per m2
43 506 kr/m2
Driftskostnad
32 991 kr/år
Energiklass
C
Objektsnummer
261‌002207

Beskrivning

Här erbjuds en exklusiv och mycket välplanerad villa i eftertraktade Edsbacka – ett hem som kombinerar generösa ytor, hög standard och fantastiska utemiljöer i ett lugnt och barnvänligt område. Villan som omfattar 271 kvm boyta samt 23 kvm biyta, är uppförd 1981 och smakfullt tillbyggd 2013.

Ansvarig mäklare

Lukas Holmedal
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    17maj
    Gå på visningBokad visning - vänligen anmäl dig!
    När: 2026-05-17
    Icon
    24maj
    Gå på visningÖppen visning - anmäl dig för bättre service
    När: 2026-05-24
    Kl: 14:00-14:30
Lukas Holmedal

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
11 790 000 kr
Minsta kontantinsats
1 768 500 kr
Driftskostnad
32 991 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Hagvägen 3 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta