1/18
KommandeKommande

Norra Västkustvägen 37C

Bjärred - Borgeby, Skåne, Lomma
13 500 000 kr
Bostadstyp
Friliggande
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
6
Boarea
255 m2
Tomtarea
739 m2
Byggår
2017
Pris per m2
52 941 kr/m2
Driftskostnad
56 155 kr/år
Energiklass
B
Objektsnummer
261‌059448

Beskrivning

På en stor och härlig västertomt i attraktiva Borgeby ligger detta arkitektritade stenhus med pool, genomtänkt planlösning och exklusiva materialval. Det är en stilren och påkostad 1,5-plansvilla uppförd 2017 med platta på mark, gedigen betongstomme och vattenburen golvvärme på båda våningsplanen.

Ansvarig mäklare

Kristoffer Cedergren
Se fler bostäder från samma kontor
Kristoffer Cedergren

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
13 500 000 kr
Minsta kontantinsats
2 025 000 kr
Driftskostnad
56 155 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Norra Västkustvägen 37C och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta